Firma Makine od 2014 roku zajmuje się importem sprzętu elektronicznego bezpośrednio z Chin. Nazwa pochodzi z języka tureckiego i znaczy dosłownie "maszyna". Zaczynaliśmy od różnego rodzaju sprzętu fotograficznego, czego efektem są produkowane i lokowane automaty fotograficzne znajdujące się w ponad dwudziestu galeriach handlowych w Polsce. Jest to obecnie jedna z odnóg naszego biznesu, która działa do dziś.

Przez lata oferta produktów, które ściągaliśmy z Państwa Środka ewoluowała w zależności od trendów jakie dyktował rynek. Kilkuletnia obecność w branży pozwoliła nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w dziedzinie handlu. Obecnie zajmujemy się importem pojazdów elektrycznych, takich jak rowery czy hulajnogi. To właśnie w tej gałęzi elektroniki użytkowej nasza firma się wyspecjalizowała. Dzięki siatce sprawdzonych kontrahentów jesteśmy jedną z wiodących firm importujących tego rodzaju sprzęty do naszego kraju. Nasze produkty sprzedajemy głównie w Polsce poprzez sieci partnerskie oraz lokalnych przedstawicieli. Towary importowane przez naszą firmę zaopatrują sklepy stacjonarne oraz biznesy internetowe. Nasi kontrahenci handlują towarem poprzez takie portale jak Allegro, E-bay, Amazon czy autorskie sklepy internetowe. Dzięki posiadanym kontaktom sprowadzamy sprzęty szybciej niż inni importerzy. W trosce o zadowolenie klienta końcowego monitorujemy rynki i podążamy za trendami.

W lokalizacjach w których znajdują się automaty fotograficzne posiadamy czasowe wyspy handlowe, które uruchamiane są podczas miesięcy, w których sprzedaż tego typu produktów jest największa. Dzięki takiemu rozwiązaniu trafiamy również do klientów indywidualnych, którym proponujemy sprzedaż bezpośrednią. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Importujemy sprzęty bezpośrednio od producentów z chińskich fabryk stąd też ceny jakie oferujemy są często niższe niż u konkurencji, a jakość oferowanych produktów na wysokim poziomie. Sprawdzamy ją bezpośrednio przez naszych agentów pracujących w Chinach. Dzięki doświadczeniu zdobytym przez lata zajmujemy się również importem sprzętów bezpośrednio na życzenie klienta, jesteśmy otwarci na nowe propozycje oraz aktywny model współpracy.

Dane adresowe

Makine Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
NIP 782-257-32-34, KRS 0000514687, REGON 302764577


Zostaw wiadomość